Opis stanowiska pracy

Firma z branży Ochrona środowiska/ Gospodarka odpadami poszukuje osoby na stanowisko: Manager do spraw strategicznych klientów

Opis stanowiska:
obsługa biura
obsługa bieżąca klienta
pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych
przygotowywanie dokumentacji przetargowych
współpraca z kontrahentami
doradztwo w zakresie technicznym i handlowym

Oferujemy:
ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
szkolenie w celu wdrożenia do branży
niezbędne narzędzia do pracy
atrakcyjny system wynagrodzenia
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wymagania

wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne
mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami
prawo jazdy kat. B
umiejętność budowania relacji z Klientem
wysoka kultura osobista
sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy

Kandydaci mieszkający w Gliwicach będą mieli pierwszeństwo przed pozostałymi.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się gospodarką odpadami. Działamy na terenie całeg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Kadra zarządzająca