Manager ds. Sprzedaży

S Plus Sp. z o.o.

Września, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży motoryzacyjnej z wieloletnim doświadczeniem i stabilną pozycją rynkową poszukuje ambitnej osoby do realizacji celów sprzedażowych.

Firma oferuje:
 ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm branży
motoryzacyjnej w Polsce,
 dużą swobodę w realizacji powierzonych celów i zadań,
 atrakcyjny system wynagrodzeń (w okres próbnym wynagrodzenie stałe, po
okresie próbnym wysoka prowizja powiązana z wynikami i celami sprzedażowymi),
 samochód służbowy.

Wymagania

 Min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży w obszarze B2B,
 ponadprzeciętne umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji
biznesowych,
 wysoka kultura osobista oraz komunikatywność,
 znakomita znajomość technik sprzedaży oraz identyfikacji potrzeb Klientów,
 doświadczenie i swoboda w prowadzeniu prezentacji sprzedażowych,
 samodzielność, kreatywność i pomysłowość,
 determinacja w osiąganiu celów,
 dobra organizacja pracy,
 swobodna znajomość Microsoft Office,
 gotowość do pracy w systemie zadaniowym (orientacja na wyniki i cele)
 dyspozycyjność – praca mobilna
 prawo jazdy kat. B. z wieloletnim doświadczeniem praktycznym
 wykształcenie min. średnie, preferowane techniczne,
 mile widziani miłośnicy motoryzacji oraz osoby ze znajomością branży
motoryzacyjnej

Zapraszamy osoby spełniające powyższe wymagania do składania dokumentów aplikacyjnych; CV oraz listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Firma prowadzi działaność usługową w branży motoryzacyjnej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management