Manager ds. Sprzedaży

Eurofinance Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Eurofinance Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży poprzez budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z agentami ubezpieczeniowymi,
  • Motywowanie, wspieranie i szkolenie agentów,
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych,
  • Modelowanie struktury portfela,
  • Prowadzenie szkoleń podnoszących efektywność współpracujących agentów,
  • Kontrola jakości zawieranych umów ubezpieczenia,

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży ubezpieczeniowej,
  • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń oraz agentów ubezpieczeniowych,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i dynamika w działaniu,
  • Dyspozycyjność, umiejętność organizacji pracy własnej, dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność radzenia sobie na konkurencyjnym rynku,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Do dyspozycji samochód służbowy, laptop, telefon.