Opis stanowiska pracy

Juka Sp.z o.o. sp.k.  z siedzibą w Niepołomicach jest wieloletnim, renomowanym, uznanym w Polsce jak i za granicą producentem urządzeń chłodniczych i gastronomicznych. Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko

Manager ds. sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

  • Pozyskiwanie nowych kluczowych klientów
  • Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Badania rynku i kreowanie nowych obszarów sprzedażowych

Wymagania:

  • Wykształcenie marketingowe lub pokrewne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wymagana znajomość języka angielskiego
  • Znajomość innych języków mile widziana
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Kreatywność i dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • Dobre warunki płacowe,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Komfortowe i przyjazne środowisko pracy

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 833)".

Prezentacja firmy

Juka Sp. z o.o. Sp. k.(www.juka.com.pl) z siedzibą w Niepołomicach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca