Manager ds. sprzedaży

DEKRA Praca sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

DEKRA Praca jest spółką należącą do holdingu DEKRA AG - lidera usług personalnych na terenie Europy. Nasza działalność koncentruje się na terenie Polski, pośrednicząc w pozyskiwaniu pracowników i oferując szeroko pojęte usługi z zakresu doradztwa personalnego, stałej rekrutacji i pracy tymczasowej.

DEKRA Praca jest zarejestrowaną Agencją Zatrudnienia. Certyfikat nr 8194

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
- obsługa zapytań ofertowych oraz przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
- pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami w Polsce i za granicą
- odpowiedzialność za negocjacje warunków umów zawieranych z klientami
- odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych na podstawie KPI, ustanowionych przez bezpośredniego przełożonego
- zbieranie informacji z rynku odnośnie ofert konkurencji
- reprezentowanie firmy na targach, seminariach i konferencjach
- egzekwowanie należności od obsługiwanych kontrahentów
- wyjazdy służbowe do klientów w tym wyjazdy zagraniczne

Wymagania:
- min. 5 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku - mile widziane w branży meblarskiej
- doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
- znajomość rynku międzynarodowego
- wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz negocjacyjne
- znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego- poziom C1
- ogólna znajomość systemów ERP
- samodzielność oraz proaktywność w działaniu
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami, współpracownikami
- motywacja własna, orientacja na wyniki
- kreatywność, zaangażowanie
- umiejętność obsługi pakietu Office
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie (część stała wynagrodzenia + prowizja bezpośrednio uzależniona od osiąganych wyników)
- niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
- interesującą pracę w dynamicznym środowisku
- możliwość rozwoju zawodowego