Manager ds. Sprzedaży (Sales Manager)

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Cel biznesowy:

Menadżer ds. Sprzedaży odpowiada za rozwój rentownej sprzedaży całego portfela usług Grupy. Jako członek zespołu jest doradcą w obszarze HR dla potencjalnych/nowych Klientów Work Service dostosowując rozwiązania do ich potrzeb.

Obowiązki:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych na obszarze śląska i małopolski;
  • Budowa efektywnych i długotrwałych relacji z klientami;
  • Realizacja indywidualnego planu sprzedaży;
  • Udział w dedykowanych zespołach powoływanych pod kątem konkretnych projektów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie ofert, warunków współpracy, prowadzenie negocjacji i dokumentacji sprzedażowej;
  • Wspieranie rozwoju produktów poprzez zbieranie i analizowanie informacji o potrzebach rynkowych;
  • Budowanie wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej;
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • Swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
  • Dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów.

Wymagania:

  • Predyspozycje handlowe;
  • Otwartość na zmiany oraz umiejętność poszukiwania nowych sposobów działań, rozwiązań;
  • Innowacyjność i inicjatywa w codziennym działaniu i w stosowanych rozwiązaniach;
  • Energia, charyzma i zdecydowanie w podejmowanych działaniach;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do pracy na terenie śląska i małopolski;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość pakietu MS Office (Microsoft Word, Excel, PowerPoint).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.