MANAGER DS. SPRZEDAŻY (NOWY SKLEP)

Solarco

Łódź, 93-582, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Nasza firma, z markowym brandem Multifilters na czele, posiada ponad 10-letnie doświadczenie w dystrybucji filtrów do wody najlepszych europejskich producentów. Dzięki uzyskanemu doświadczeniu, w branży uzdatniania wody i owocnej współpracy z Państwem, sukcesywnie rozszerzamy nasz asortyment.

Otwartość? Komunikatywność? Ambicja? Energia?

Jeśli to cechy opisujące Ciebie, zgłoś się do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności i powstawaniem nowego sklepu Multifilters dla sprzedaży detalicznej systemów filtracji wody poszukujemy:

Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Manager ds. sprzedaży i marketingu

Obowiązki:

- nadzorowanie i prowadzenie sprzedaży detalicznej (strony internetowe) i marketingu

- przeprowadzanie rozmów handlowych, tworzenie ofert, prowadzenie negocjacji i finalizowanie umów

- reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie pozytywnych kontaktów handlowych z kontrahentami i klientami firmy

- pozyskiwanie nowych klientów, nadzorowanie kampanii promujących sprzedaż oraz aktywna współpraca z innymi osobami działu firmy oraz z firmami współpracującymi (partnerami, dealerami, itp.).

- opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych (np. portale społecznościowe, aukcyjne, branżowe)

- ustalanie planu sprzedaży, sporządzanie raportów, zestawień i analiz z wykonywanych projektów

- wprowadzanie produktów na rynek oraz badanie poziomu akceptacji produktu przez konsumentów

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w firmie o wieloletnim doświadczeniu w swojej branży
- Dużą samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków
- Atrakcyjne wynagrodzenie motywujące do pracy (wysokie prowizje od sprzedaży)
- Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
- Pracę pełną wyzwań, w młodym zespole
- Pakiet szkoleń

Proszę o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego do 15.06.2015

Wymagania

- Minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
- Bardzo dobrych umiejętności komunikacji, kreatywności i samodzielności
- Praktycznej znajomości technik sprzedaży, działań marketingowych
- Praktycznej znajomości języka angielskiego, niemieckiego
- Aktywności, skuteczności i zaangażowania w powierzone obowiązki
- Nastawienia na realizację celów
- Doskonałej organizacji pracy własnej
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży systemów uzdatniania wody

Prezentacja firmy

Solarco zajmuje się sprzedażą kolektorów słonecznych, pomp ciepła filtró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
wysoka prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi