Manager ds. sprzedaży i marketingu

JK ZAWIMEX Development p.r.b.

03-966 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowanie kampanii marketingowych
• Redagowanie treści materiałów marketingowych i reklamowych
• Budowanie strategii marketingowych i planowanie wsparcia działań sprzedażowych
• przygotowanie ofert hotelu i restauracji
• analiza zapytań ofertowych
• opieka nad kanałami social media
• realizacja spotkań z klientami w ramach prezentacji oferty.
• negocjacje warunków handlowych z klientem
• koordynowanie i nadzór działań związanych z organizacją eventów
• Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami

Wymagania

Wymagania
• minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• mile widziana znajomość branży hotelarskiej i gastronomicznej
• mocna postawa prosprzedażowa
• znajomość języka angielskiego
• łatwość nawiązywania kontaktów lub doświadczenie w obsłudze klienta
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
• otwartość i komunikatywność
• umiejętność dobrej organizacji pracy nad wieloma projektami jednocześnie
• dyspozycyjność
• prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Interesującą pracę z możliwością realizacji nowatorskich projektów
• Rozwój zawodowy i długofalową współpracę
• Narzędzia niezbędne do wykonywania prac
• Niekorporacyjną i przyjazną atmosferę

Prezentacja firmy

Hotel Wiatraczna *** jest częścią firmy JK ZAWIMEX DEVELOPMENT P.R.B. kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Catering / Gastronomia, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka