MANAGER DS.SPRZEDAŻY-APARTHOTEL

Grupa City Service

Warszawa, mazowieckie

Od: Grupa City Service
Miejsce pracy: Warszawa

W związku z dynamicznym rozwojem Grupa City Service poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres zadań:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów korporacyjnych, jak również budowanie i utrzymywanie pozytywnych, długoterminowych relacji z istniejącymi klientami,
  • Realizację polityki i strategii sprzedażowej według założonych budżetów i planów ,
  • Poszukiwanie potencjału biznesowego za pomocą wszystkich dostępnych środków i mediów, regularną analizę skuteczności działań sprzedażowych w segmencie klientów korporacyjnych,
  • Tworzenie i aktualizowanie bazy danych i klientach korporacyjnych, monitorowanie działań konkurencji,
  • Prowadzenie rozmów biznesowych i negocjacji z klientami,
  • Tworzenie indywidualnych ofert handlowych,
  • Spełnianie funkcji reprezentacyjnych i promowanie dobrego wizerunku hotelu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe mile widziane kierunek hotelarstwo,
  • Doświadczenie na stanowiskach handlowych rynku wynajmu apartamentów ,
  • Wiedza z zakresu działań marketingowych i sprzedażowych branży aparthoteli,
  • Znajomości systemów hotelowych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Zaangażowania i profesjonalizmu,
  • Umiejętności pracy pod presją zadań i czasu,
  • Dobrej organizacji pracy własnej i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.