Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa korporacja, zajmująca się produkcją automatycznych przełączników do samochodów, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pracownika na stanowisko Managera ds. Planowania Produkcji.

Do obowiązków Managera należeć będzie:

  • Odpowiedzialność za planowanie produkcji
  • Zarządzanie systemami wspomagania produkcją
  • Koordynacja zleceń produkcyjnych
  • Kontrola KPI
  • Organizacja i zarządzanie Kontrolą Produkcji
  • Kontrola realizacji produkcji
  • Koordynacja, rozwój formularzy produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w zakresie Planowania Produkcji
  • Rozwój systemu Kontroli Produkcji

Wymagania

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet MS Office, szczególnie Excel),
  • Zdolności analityczne, statystyczne
  • Umiejętność radzenia sobie w konfliktowych sytuacjach,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi

Oferujemy

  • Ciekawą i wymagającą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju
  • Umowę o pracę

Dodatkowo firma organizuje:

  • Dofinansowania nauki języka angielskiego
  • Wydarzenia integracyjne (Family Day)
  • Świeże owoce w sezonie

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji