Manager ds. planowania popytu

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o uznanej marce i stabilnej sytuacji na rynku, w związku z dynamicznym rozwojem i wzmacnianiem struktur łańcucha dostaw poszukujemy obecnie doświadczonych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Managera ds. planowania popytu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu planowania popytu w krótkim i długim horyzoncie, oraz za wdrożenie procesu S&OP.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa organizacja z branży retail o stabilnej pozycji na rynku. Organizacja może poszczycić się globalnie rozpoznawalną marką, a także dynamicznym rozwojem na polskim rynku i dalszymi ambitnymi planami ekspansji. W związku z tym wzmacnia kompetencje w obszarze łańcucha dostaw, będącym jednym z kluczowym działów w firmie.

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie prawidłowego przebiegu procesu planowania popytu w krótkim i długim horyzoncie, w tym wyszukiwanie obszarów do poprawy i wdrażanie ulepszeń
  • Zbudowanie i wdrożenie procesu S&OP w organizacji, uwzględniając zaangażowanie dostawców i budując wraz z nimi proces zintegrowanego planowania
  • Monitorowanie i zarządzanie poziomem zapasów w magazynie centralnym oraz, dla części asortymentu, w poszczególnych sklepach
  • Inicjowanie i wprowadzanie działań, mających na celu optymalizację stanów magazynowych
  • Współpraca w ramach grup projektowych z Działami Zakupów, Finansów oraz Marketingu celem zwiększania konkurencyjności firmy, jak też budowy wiedzy na temat procesów w łańcuchu dostaw
  • Zarządzanie i budowanie kompetencji podległego zespołu 6 podległych planistów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe z zakresu ekonomii
  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze planowania w międzynarodowej organizacji
  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem
  • Doskonała znajomość procesów i procedur w obszarze planowania
  • Poparte sukcesami doświadczenie we wprowadzaniu zmian w organizacji
  • Doskonałe zdolności analityczne i interpersonalne
  • Biegła znajomość języka angielskiego, francuski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Ciekawe wyzwanie, związane z budową procesów planowania w organizacji
  • Dynamiczne środowisko pracy w organizacji międzynarodowej
  • Umowa o pracę, atrakcyjne warunki wynagrodzenia i premie wraz z pakietem dodatkowych benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page