Manager ds. Organizacji Szkoleń

Coaching Center Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Do kluczowych obowiązków naszych kandydatów będzie należało:

  • praca na całym podległym województwie
  • nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi Klientami
  • sprzedaż usług szkoleniowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prezentacja usług szkoleniowych
  • organizacja szkoleń dla uczestników szkolenia (rezerwacja miejsca, wyżywienia, itp.)
  • utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • budowanie i kreowanie pozytywnego wizerunki firmy

W ramach współpracy oferujemy:

  • przez pierwsze 12 miesięcy współpracy umowa zlecenie oparta o system prowizyjny
  • po okresie 12 miesięcy umowa o pracę na czas nieokreślony
  • osobistego Asystenta odpowiedzialnego za umawianie spotkań handlowych
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy własnej
  • raz na kwartał darmowy udział w wybranych przez siebie szkoleniach organizowanych podnoszących kompetencje własne
  • jasne i czytelne warunki współpracy
  • pracę w młodym zespole
  • bieżące wsparcie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywność
  • dobra organizacja czasu pracy własnej
  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nastawienie na wynik
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia