Manager ds. Ochrony Fizycznej

Ochrona Juwentus

Katowice, śląskie

Ochrona Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa,
w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uczestnictwo we wstępnych negocjacjach handlowych w celu ewentualnego tworzenia lub weryfikacji planu ochrony fizycznej obiektu
  • kontrolowanie stanu zabezpieczenia obsługiwanych obiektów:
    - odpowiedzialność za skuteczność i jakość wykonywanej pracy przez pracowników ochrony
  • sporządzanie miesięcznych raportów dot. rozliczenia pracy podległych pracowników
  • dbałość o kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:

  • preferowane: wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w branży ochrony (specyfika : biurowa, przemysłowa hurtownie, kompleksy budowy, handlowa)
  • min. roczna praktyka w kierowaniu i motywowaniu podległych pracowników
  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej
  • umiejętność planowania, przewidywania i oceny podejmowanych działań
  • wysoka kultura osobista, inicjatywa i dynamizm w działaniu, dyspozycyjność
  • odpowiedzialność za poprawne relacje z klientami
  • sprawna obsługa komputera i aplikacji typu pakiet MS Office

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w dużej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia pracy: auto służbowe, telefon, laptop
  • system szkoleń
  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.