Manager ds. marketingu

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Jobs+, od kilkunastu lat łączymy naszych klientów z najlepszymi kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji.

Dziś wspieramy firmę, która specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu hotelami oraz usługami towarzyszącymi takimi jak spa i wellness. Firma ściśle współpracuje z właścicielami hoteli, inwestorami, deweloperami na każdy etapie inwestycji.

Atutem firmy jest doświadczony zespół, który na przestrzeni ostatnich 20-tu lat, zdobywał doświadczenie w takich obiektach jak: Arłamów, Czarny Potok Resort&Spa, Vienna House, Hotel Sobieski, Słoneczny Zdrój Medical Spa&Wellness, Bristol Tradition&Luxury i wiele innych.

Obecnie poszukujemy energicznej osoby, która dołączy do 4 - osobowego zespołu i zaopiekuje się całościowo planowaniem, organizowaniem i koordynowaniem wszystkich działań z zakresu marketingu i PR.

Lokalizacja: Kraków (Krowodrza)

Wymagania

Na tym stanowisku będziesz:

• opracowywać i realizować strategię marketingową i PR

• dokonywać, we współpracy z działem sprzedaży, oceny szans rynkowych związanych ze sprzedażą usług obiektów hotelowych, poprzez badanie rynku i ustalenie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji

• tworzyć plany marketingowe i telling story

• koordynować działania marketingowe we wszystkich hotelach, przeprowadzać skuteczne kampanie marketingowe

• opracowywać materiały reklamowe oraz przygotowywać akcje promocyjne wspierające działania działu sprzedaży dla wszystkich obiektów

• współpracować z agencjami reklamowymi / grafikiem / IT w zakresie kształtu, treści, layoutu materiałów informacyjnych / promocyjnych / prasowych zgodnie z przyjętym standardem

• sprawować nadzór i dbać o wizerunek marki w social mediach – współpraca w tym zakresie z Social Media Specialist

• mierzyć efektywność podejmowanych działań marketingowych i na bieżąco je korygować, celem optymalizacji

• monitorować działania konkurencji na rynku, śledzić trendy i nowinki branżowe

Osoba, która sprawdzi się na tym stanowisku:

• ma podobne doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu działań marketingowych i zarządzaniu zespołem min. 1 rok

• posiada dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom B2 (słownictwo branżowe)

• potrafi analizować, planować, koordynować i podejmować decyzje

• jest energiczna i ma głowę pełną pomysłów

• zna branżę hotelarską

Co możemy Ci zaoferować?

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą lub umowę B2B (według preferencji kandydata)

• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17:00

• opiekę medyczną, kartę sportową

• narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, dron

• pracę w miłej atmosferze

Jeżeli czujesz, że jesteś osobą, która sprawdzi się na tym stanowisku, to - nie czekaj! Aplikuj.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka