manager ds. logistyki i magazynowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 27297
Praca stała
Lokalizacja: Białystok

Zakres obowiązków:
  • zarządzanie dwoma procesami: magazynowania i transportu wewnętrznego
  • zarządzanie personelem magazynowym
  • realizacja programów optymalizacji kosztów
  • analizy i raporty biznesowe

Oczekiwania:
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, pozwalającym na swobodną komunikację
  • znajomość programu Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • znajomość nowoczesnych metod magazynowania
  • znajomość procesów logistycznych
  • doświadczenie w budowaniu zespołów i kierowaniu nimi
  • systematyczność, dokładność, sumienność
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)