Manager ds logistyczno produkcyjnych

59-500

59-500 Złotoryja, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Producent i dystrybutor certyfikowanej żywności ekologicznej Bionica poszukuje kandydatów / kandydatki na stanowisko Manager ds. zarządzania produkcją i logistyką, który będzie odpowiedzialny za:
• Całościowe zarządzanie działem produkcji ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji kosztów, maksymalizacji efektywności produkcji oraz optymalizacji zatrudnienia poprzez współtworzenie i realizację strategii zakładu i celów biznesowych grupy.
• Organizację pracy produkcji w zakresie produkcji zmianowej i jej priorytezacji
• Organizację pracy logistyki w zakresie spedycji krajowej i zagranicznej oraz zamawiania surowców i materiałów do produkcji
• Raportowanie I analizowanie informacji związanych z zarządzanym obszarem
• Tworzenie partnerskich zasad współpracy

Wymagania

• Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe
• Co najmniej pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu procesami produkcji w tym min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowniczym.
• Znajomość przepisów prawa pracy oraz BHP w zakresie koniecznym na stanowisku
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne
• Cechy przywódcze pozwalające na osiąganie założonych celów. Ważna będzie także umiejętność ustalania priorytetów oraz doskonałej organizacji pracy.
• Od kandydatów oczekujemy także bardzo dobrej znajomość języka angielskiego, język niemiecki będzie dodatkowym atutem
• Otwartość na poszerzenie swojej wiedzy.
Oferujemy:
• Zatrudnienie w dowolnej formie prawnej ( umowa o prace – etat, własne zatrudnienie )
• Wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych efektów
• Ubezpieczenie medyczne
• Zatrudnienie w dynamicznie się rozwijającej firmie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.

Prezentacja firmy

produkcja i dystrybucja produktów ekologicznych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
ubezpieczenie medyczne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji