Manager ds. księgowości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Manager ds. księgowości (k/m) będzie odpowiedzialny za powierzoną mu działalność w zakresie działu Księgowości oraz za dokładne i terminowe prowadzenie ksiąg zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa instytucja finansowa o działalności leasingowej.

Opis stanowiska

  • Kontrola i uzgadnianie kont księgi głównej zgodnie z UoR oraz z polityką spółki.
  • Nadzór i wykonanie obowiązków związanych z zamknięciem miesiąca i raportowania do Grupy.
  • Udział w ustalaniu prawidłowego rozliczania i opodatkowania wszystkich transakcji.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej do obsługi transakcji i raportów.
  • Udział w przygotowaniu danych dla sprawozdań finansowych.
  • Sporządzanie sprawozdań na potrzeby GUS, NPB oraz innych instytucji zewnętrznych.
  • Sporządzanie deklaracji VAT, VAT-UE, INTRASTAT.

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość).
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
  • Dobra i praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie EXCEL.
  • Doświadczenie w firmie leasingowej (mile widziane).
  • Osoba ambitna i otwarta na rozwój.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (wymagane).
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i logicznego myślenia.
  • Otwartość na wyzwania i zmiany, komunikatywność.

Oferujemy

  • Umowa na zastępstwo min. 1 rok.
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń.
  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Szansę rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę i nowoczesne środowisko pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page