Manager ds. Komunikacji i Marketingu

Gi Group Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Budowa, wdrożenie i rozwój strategii komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej
  • Rozwój nowoczesnych kanałów i narzędzi komunikacji
  • Wsparcie komunikacji i procesu budowania pozytywnego wizerunku brandów
  • Zarządzanie procesem gromadzenia i przepływu informacji wewnętrznej i zewnętrznej (tworzenie systemów wspierających zarządzanie komunikacją)
  • Nadzór nad efektywnością działań komunikacyjnych
  • Udział w tworzeniu materiałów informacyjnych zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zarządzanie bądź współudział w projektach z zakresu komunikacji i marketingu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze komunikacji wewnętrznej, korporacyjnej i komunikacji wizualnej
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych kanałów komunikacji
  • Doświadczenie w rozwoju stategii komunikacyjnej
  • Umiejętność obsługi programów graficznych
  • Kreatywne podejście do zadań
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów
  • Znajomość Pakietu MS Office
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne i pełne wyzwań zadania, udział w ciekawych projektach
  • Pozytywną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię kwartalną
  • Laptop, telefon

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.