MANAGER ds. KOMERCJALIZACJI

Pro-Invest S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.

Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za planowanie i organizowanie wdrożenia innowacyjnych rozwiązań na rynek, jak również za pozyskiwanie i promowanie wiedzy o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych w środowisku przedsiębiorstw, usług i handlu.

Zadania zawodowe:

  • Analiza kontekstu technologiczno-rynkowego innowacji i ocena jej potencjału  rynkowego
  • Przeprowadzanie analizy strategicznej i tworzenie optymalnych strategii wdrażania innowacyjnych rozwiązań, produktów i technologii
  • Przygotowanie planu finansowania wdrożenia innowacji lub technologii
  • Przygotowanie planu operacyjnego wdrażania innowacyjnego przedsięwzięcia
  • Prezentowanie opracowanych koncepcji przed przełożonymi, inwestorami, itp.
  • Prowadzenie współpracy z ośrodkami naukowymi i badawczo-rozwojowymi;
  • Poszukiwanie partnerów biznesowych do realizacji wspólnych przedsięwzięć z zakresu rozwoju technologicznego
  • Poszukiwanie potencjalnych źródeł finansowania projektów

Wymagania

  • Doświadczenie zdobyte przy przeprowadzaniu procesu komercjalizacji
  • Wiedza o regułach funkcjonowania rynku
  • Umiejętność przeprowadzenia analiz finansowych i badań rynkowych (np. analiz typu Quicklook, In-Depth)
  • Umiejętność pracy z szeroką oferta produktową, w dynamicznym otoczeniu rynkowym
  • Wykształcenie wyższe o profilu technicznym, zarządzania lub interdyscyplinarnym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • uczestnictwo w nowych projektach realizowanych w Dziale Innowacji,
  • rozwój zawodowy,
  • praca w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • pracę w młodym, dynamicznym i kreatywnym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management, Praca Inne, Praca Doradztwo / Konsulting