Manager d.s. Kluczowych Klientów

LM Flow Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy polsko-holenderską firmą pracująca na rynku energetycznym, specjalizującą się w produkcji urządzeń i systemów energooszczędnych. Naszym klientom dostarczamy konkretnych rozwiązań o ściśle określonych wartościach, dzięki czemu pomagamy im w redukcji zużycia energii, jej kosztów, a także obniżeniu emisji CO2.

Jeśli szukasz pracy, w której wynik sprzedażowy pojawi się samoistnie, tylko dzięki rozsyłaniu maili bądź kampaniom marketingowym – prosimy o przejście do innego ogłoszenia.

Poszukujemy do pracy osób dobrze czujących się w sprzedaży, chcących dostarczać konkretnych wartości dla swoich klientów.
Nie musisz mieć wyższego wykształcenia technicznego, nie musisz mieć również doświadczenia w branży energetycznej – zadbamy o właściwe przygotowanie Ciebie do pracy podczas szkoleń wstępnych. Część szkolenia odbędzie się w Holandii, zatem znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym okaże się przydatną umiejętnością.

Jeśli tylko masz "to coś", co czyni cię osobą łatwo nawiązującą relacje – Aplikuj.

Jeśli chcesz zarobić 100 000 rocznie lub więcej – Aplikuj.

Jeśli szukasz partnerskiej atmosfery w pracy - Aplikuj.

Jeśli potrafisz dopilnować procesu sprzedaży oraz kontaktu z klientem, jeśli potrafisz dostrzec i wykorzystać nadarzającą się okazję – Aplikuj.

W zamian za zaangażowanie zaoferujemy Ci terminowo wypłacane wynagrodzenie podstawowe oraz wynagrodzenie prowizyjne nie ograniczane wysokością kontraktu. Otrzymasz wsparcie asystentki przy umawianiu spotkań handlowych, a co kwartał będziemy wspólnie ustalać jakie jeszcze narzędzia mogą okazać się przydatne w pracy.

Jeśli powyższe założenia Ci odpowiadają, wyślij do nas swoją aplikację.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.)

Prezentacja firmy

To Polsko-Holenderska firma łącząca w sobie innowacyjność rozwiązań z do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca