MANAGER DS. KLIENTÓW KLUCZOWYCH

BIURFOL Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Miejsce pracy: Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager ds. klientów kluczowych

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • kontakt i opieka nad dotychczasowymi klientami
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • kształtowanie wizerunku firmy
  • realizowanie celów sprzedażowych
  • praca związana z wyjazdami na terenie całego kraju

Oczekujemy:

  • kreatywności i umiejętności poszukiwania nowych rozwiązań
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności planowania i organizacji własnej pracy
  • komunikatywności i łatwości nawiązywania nowych kontaktów
  • prawa jazdy kategorii B
  • wykształcenia minimum średniego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • pracę w stabilnej firmie

Informacje dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie handlowe oraz znajomość języka angielskiego