Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Max Power Sp. Z o.o. (certyfikat o numerze rejestru 5944)

dla swojego Klienta poszukuje kandydata na stanowisko:

Manager Jakości

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:

 Całościowa koordynacja procesu produkcji (linia tnąca i drukująca) w celu zapewnienia wymaganej jakości produktów;

 Nadzór nad podległymi pracownikami;

 Odpowiedzialność za politykę jakości firmy;

 Współpraca z klientami w obszarze jakości;

 Odpowiedzialność za Obsługę reklamacji oraz tworzenie i wdrażanie działań korygujących;

 Tworzenie dokumentacji jakościowej (w tym dokumentacji anglojęzycznej);

 Szkolenie pracowników z zakresu jakości.

Wymagania:

 Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale jakości firmy produkcyjnej;

 Doświadczenie w organizowaniu pracy podległego zespołu;

 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny;

 Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);

 Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);

 Dobra znajomość MS Excel;

 Asertywność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

 Pracę w międzynarodowym środowisku;

 Możliwość rozwoju zawodowego;

 Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia);

 System motywacyjny.

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca