Manager ds. Integracji Sieci Aptecznej

Sales For

Zielona Góra, lubuskie

Sales For

Obowiązki:

  • Integracja nowych aptek,
  • Budowa i koordynacja działań regionalnych struktur sprzedażowych,
  • Zarządzanie w terenie pracy podległymi zespołami aptecznymi,
  • Realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych,
  • Wdrażanie standardów sieci w integrowanych placówkach.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym w obiektach sieciowych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie i interpersonalne,
  • Znajomość branży farmaceutycznej,
  • Umiejętności sprzedażowe,
  • Umiejętność delegowania i rozliczania zadań podległego zespołu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w jednej z wiodących marek sieci aptecznych,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For