Manager ds. Franczyzy

Euro Bank S.A.

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Elbląg

Opis stanowiska

  • realizacja planów sprzedaży podległych placówek franczyzowych
  • weryfikacja i rozwój sieci oddziałów partnerskich
  • bieżąca ocena jakości partnerów ich wyników
  • nadzór nad pracą podległych placówek w terenie
  • motywowanie podległych partnerów do realizacji zadań
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania placówek franczyzowych
  • budowanie pozytywnych relacji z Partnerami franczyzowymi banku

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu strukturami sprzedaży (produktów bankowych)
  • doświadczenie we współpracy z partnerami zewnętrznymi w szczególności franczyzobiorcami, agentami lub pośrednikami kredytowymi
  • bardzo dobra znajomość lokalnego rynku
  • silna motywacja do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zorientowanie na wyniki, konsekwencja w działaniu
  • umiejętność dzielenia się wiedzą

Oferujemy

  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu w czasie zadaniowym
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii
  • system szkoleń związanych z zarządzaniem i sprzedażą
  • prywatną opiekę medyczną