Conkret Sp. j.

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

MANAGER DS. EKSPORTU

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo, Toruń

Siedziba Firmy: Wielkie Rychnowo, okolice Torunia, woj. Kujawsko-Pomorskie

Obszar pracy: Polska, Europa, Świat

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych
  • budowanie trwałych relacji sprzedażowych z aktualnymi lub potencjalnymi kontrahentami
  • badanie potrzeb klienta oraz przygotowywanie ofert
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych i maksymalizacja wyników sprzedaży
  • raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami
  • awizowanie sprzedaży w systemie

Wymagania:

  • biegła znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego (wykorzystywany do rozmów z klientami)
  • doświadczenie w sprzedaży do sieci DIY w sektorze materiałów budowlanych
  • doświadczenie w kontaktach z kontrahentem zagranicznym
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych podróży służbowych i pracy poza siedzibą firmy
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza Excel, Word)
  • samodzielność, operatywność oraz orientacja na sukces i osiągnięcie określonego celu
  • terminowość oraz samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • pakiet świadczeń zdrowotnych
  • pakiet świadczeń sportowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pomoca opcji "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.