Manager ds. Eksportu (produkty kosmetyczne)

POL-SKÓR P.P.H.U

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, stabilnej, bardzo dobrze prosperującej polskiej firmy z Łodzi, która rozwija nową linię biznesową (kosmetyki dla Pań – marka premium), poszukujemy kandydatów na stanowisko Managera ds. Eksportu.

W pierwszej kolejności, głównym zadaniem nowozatrudnionej osoby będzie poszukiwanie dystrybutorów do współpracy oraz rozwinięcie kanałów dystrybucji na rynkach zagranicznych, przy wsparciu firmy. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowanie i podtrzymywanie długofalowych relacji handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych, realizowanie celów sprzedażowych oraz przygotowywanie ofert handlowych, umów i raportów sprzedażowych. Osoba na tym stanowisku będzie także odbywać zagraniczne podróże służbowe na targi, konferencje i spotkania biznesowe. Firma wzięła udział w targach w Bolonii, planuje udział na innych targach.

Od kandydatów oczekujemy ok. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży kosmetycznej. Niezbędna będzie również biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, z uwagi na międzynarodowy charakter pracy. Znajomość drugiego języka będzie bardzo dużym atutem. Wysokich umiejętności organizacji własnej pracy, samodzielności w działaniu i wysokiego poziomu inicjatywy, z uwagi na dużą samodzielność stanowiska, z realną perspektywą na zbudowanie zespołu sprzedaży. Dodatkowo wybrany Kandydat/Kandydatka powinien być dynamiczny, o wysokich zdolnościach interpersonalnych, z pasją do wyzwań i dużego rozwoju, jaki daje to stanowisko.

Nasz Klient oferuje umowę o pracę w stabilnej, wiarygodnej, dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie, w której pracownicy są największą wartością firmy i są doceniani za swoją pracę. Klient oferuje umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części stałej, a także systemu premiowego oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon). Ponadto, firma oferuje bardzo ciekawe wyzwania oraz możliwość bardzo dużego rozwoju i poszerzenia swoich horyzontów za pośrednictwem bogatego pakietu szkoleń sprzedażowych oraz warsztatów przewidzianych dla pracownika.

Prezentacja firmy

Stabilna dobrze prosperująca polska firma z Łodzi, poszukuje specjalis... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta