Manager ds. eksportu i sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój eksportu na rynki zagraniczne w szczególności w kierunku zachodnim,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi sieciami dystrybucji,
  • Budowanie nowej sprzedaży zarówno przez dystrybutorów jak i klienta końcowego,
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • Udział w targach branżowych

Oczekiwania:

  • Minimum 3 - 5 lat doświadczenia w eksporcie produktów technicznych,
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów produkcyjnych,
  • Duża mobilność i samodzielność w działaniu,
  • Nastawienie na cele i wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne,
  • Duża dojrzałość i uczciwość biznesowa,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • Prace w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy, auto, laptop, telefon,
  • Niezbędne szkolenia produktowe i profesjonalne wdrożenie,
  • Lokalizacja biura firmy : Warszawa Żerań.

Numer referencyjny: MES/WA2/06/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.