Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, poszukujemy osób na stanowisko:

manager domu seniora

Nr ref.: 28763
Praca stała
Lokalizacja: Czechowice – Dziedzice

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie obiektu zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przeprowadzenie procedur związanych z pozyskiwaniem i przyjęciem pensjonariuszy do Domu Seniora
  • rekrutacja wymaganych pracowników
  • opracowanie, wdrożenie i monitorowanie procedur, strategii i standardów usług
  • koordynowanie działań administracyjnych
  • współpraca z zewnętrznymi partnerami i tworzenie pozytywnego wizerunku obiektu

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność stosowania odpowiednich przepisów, planowania i organizowania pracy w celu wykonania zadań
  • mile widziana znajomość języka obcego
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • myślenie strategiczne
  • zorientowanie na rezultaty pracy
  • zdolność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętności negocjacyjne

zdolności współdziałania i wywierania wpływu

Oferta:
  • bardzo duże możliwości rozwoju
  • stabilne warunku zatrudnienia: umowa o pracę lub kontrakt menedżerski
  • motywujący system wynagradzania

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)