Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia dłuższej współpracy przy zadaniach związanych z malowaniem natryskowym.

malowanie natryskowe

Nr ref.: 40780
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • malowanie natryskowe
  • praca w Warszawie i okolicach - zapewniony dowóz
  • oferta adresowana np. do lakierników, pracowników wykonujących prace drogowe (malowanie linii na asfalcie)

Oczekiwania:
  • dokładność, szybkość i sumienność w pracy
  • doświadczenie w malowaniu natryskowym przy użyciu agregatu malarskiego,
  • umiejętność czytania planów technicznych
  • sprawność fizyczna
  • chęć do pracy

Oferta:
  • umowa o pracę( do dłuższej współpracy )
  • wynagrodzenie: 20 PLN brutto/h
  • stabilność zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)