In Temporis Polska Sp. z o.o.

Malarz

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Górna Sabaudia, Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego Klienta z Francji poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Malarz

Zakres obowiązków:

- Przygotowanie powierzchni ścian: usunięcie starego materiału i wyrównanie nierówności,

- Zabezpieczenie ścian, podłóg oraz otworów okiennych i drzwiowych za pomocą folii i taśmy;
- Nakładanie farby przy użyciu różnych technik (prace na zewnątrz i wewnątrz);
- Utrzymanie w czystości narzędzi i miejsca pracy.

Wymagania:

- Kilkuletnie (min.3 letnie) doświadczenie w wykonywaniu w/w prac;
- Umiejętność malowania na różnych powierzchniach i podłożach przy użyciu różnorodnych technik i materiałów;
- Znajomość zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych technik wykańczania wnętrz;
- Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej 1 osoba w ekipie).

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
- Stawkę godzinową 10,57 e brutto/h plus dodatek żywieniowy 9,7 e netto za dzień roboczy;
- Zakwaterowanie zapewnione i dofinansowane przez pracodawcę;
- Premię końca misji wypłacaną co miesiąc;
- Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;
- Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, licencja agencji nr 1954.
Licencja Agencji nr 1954

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.