Opis stanowiska pracy

Malarz/Pomocnik Malarza

Obowiazki:

- wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni tynków wewnętrznych i zewnętrznych, powierzchni betonowych, ceglanych, drewnianych, stalowych, metalowych oraz ze stopów metali

- wykonywanie powłok malarskich ścian, sufitów, elewacji

- wykonywanie powłok malarskich stolarki budowlanej i konstrukcji drewnianych

Oferujemy:

- umowę o pracę na warunkach niemieckich

- pracę w pełnym wymiarze godzinowym oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych

- 15€ brutto rowniez do negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia i znajomosci jezyka

- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie płatne do 15-ego dnia następnego miesiąca

- bogaty pakiet socjalny m.in.: dofinansowanie do wypoczynku, dodatek swiąteczny

- bezpłatne zakwaterowanie (pokój 2-3 osobowy z dostępem do kuchni i łazienki)

- urlop wypoczynkowy

- odzież oraz obuwie robocze

- opiekę polskich konsultantów

Wymagania

- komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

- samochód (mile widziane)

- mile widziane doświadczenie

Prezentacja firmy

FARA Gießen GmbH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
12 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Dodatek urlopowy oraz dodatek swiateczny
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie