In Temporis Polska Sp. z o.o.

Malarz wykończeniowy

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bruksela (Belgia)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego klienta, belgijskiej firmy świadczącej usługi wykończeniowe oraz dekoracyjne, poszukujemy osoby z dużym doświadczeniem, chętnej do pracy na stanowisku:

MALARZ WYKOŃCZENIOWY

Zakres obowiązków:
- Malowanie dużych powierzchni w hotelach, biurowcach, budynkach użytku publicznego;
- Malowanie ręczne, przy pomocy pędzli i wałków;
- Inne prace związane w wykończeniem wnętrz.

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku malarza wykończeniowego / dekoratora: min. 3 lata;

- Umiejętność malowania przy użyciu pędzli i wałków;

- Znajomość technik malowania farbami emaliowymi oraz lateksowymi;

- Staranność, dbałość o szczegóły oraz dokładność;

- Mile widziane doświadczenie w w/w pracach na kontraktach zagranicznych;

- Mile widziana komunikatywna znajomość języka francuskiego;

- Auto dyspozycyjne na wyjazd;

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- Stawkę godzinową;

- Bezpłatne zakwaterowanie;

- Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.