Malarz / tynkarz z językiem niemieckim

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Berka / Werra (Niemcy), zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Berka / Werra (Niemcy)

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca Budownictwo / Praca na budowie

Dla naszego Klienta z Niemiec, firmy świadczącej usługi między innymi dla branży budowlanej, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem zatrudnienia na stanowisku:

Malarz / tynkarz z językiem niemieckim.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie powierzchni ścian: usunięcie starego materiału i wyrównanie nierówności;
  • Prace tynkarskie i inne prace ogólnobudowlane zlecone przez klienta;
  • Zabezpieczenie ścian, podłóg oraz otworów okiennych i drzwiowych za pomocą folii i taśmy;
  • Nakładanie farby przy użyciu różnych technik (prace na zewnątrz i wewnątrz);
  • Utrzymanie w czystości narzędzi i miejsca pracy.

Wymagania:

  • Kilkuletnie (min.3 letnie) doświadczenie w wykonywaniu w/w prac;
  • Umiejętność malowania na różnych powierzchniach i podłożach przy użyciu różnorodnych technik i materiałów;
  • Znajomość zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych technik wykańczania wnętrz;
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (przynajmniej 1 osoba w ekipie).

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;
  • Możliwość nawiązania długofalowej współpracy lub zatrudnienia bezpośrednio u klienta;
  • Bezpłatne zakwaterowanie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja agencji nr 1954.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.