Malarz - tapeciarz

MALERFABRIKKEN ApS

Kopenhaga, zagranica

Opis stanowiska pracy

Duńska firma malarska, poszukuje pracownika na stanowisko malarz - tapeciarz.

Dunska firam dziłająca od 7 lat na rynku dunskim z dużym bagażem doświadczenia kadrowego jak i zawodowego proponuje etat próbny. Etat  zaczyna sie od dnia 01.05.2017. Po przejściu etatu próbnego proponujemy prace na kontrakcie dunskim z oplacanymi składkami podatkowymi i zdrowotnymi. Zapewniamy zakwaterowanie , pomoc jezykową i pomoc w zorganizowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów pracowniczych.

Prosze zauważyć, że praca nie jest przez  agencje pracy, macie państwo bezpośredni kontakt z pracodawcą

Prace w profesjonalnym środowisku malarskim, wymagane umiejętności

- nakładanie szpachli

- szlifowanie maszynami typu: żyrafa, ręczna szlifierka

- tapetowanie

- malowanie ścian, sufitów, stolarki ściennej i okiennej

- mile widziane ale nie konieczne prawo jazdy kategori B i własny samochod.

- Znajowość jezyka nie jest konieczna

Prezentacja firmy

Firma Malerfabrikken jest rozwijającą sie dynamicznie frimą malar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria