Malarz/ Tapeciarz/ Dociepleniowiec/ Elektryk/ Spawacz/ Ślusarz

MB-Service

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w Niemczech? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.
Zdajemy sobie sprawę, że obecnie na rynku jest wiele firm, które oferują pracę dla malarzy, spawaczy, elektryków. Poniżej przedstawiamy 13 argumentów dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas!

1. Oferujemy stabilną pracę.
2. Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony.
3. Możliwość skorzystania z niemieckich świadczeń socjalnych (np. Kindergeld)
4. Stała pomoc naszych polskojęzycznych koordynatorów
5. Dajemy możliwość cotygodniowych zaliczek
6. Dajemy możliwosć pracy stałej jak i sezonowej (urlop, wakacje itp.)
7. Darmowe zakwaterowanie
8. Darmowy służbowy samochód lub ewentualny dodatek za udostępnienie samochodu prywatnego.
9. Zwrot za pierwszy przejazd do Niemiec
10. Na czas zatrudnienia wyposażamy naszych pracowników w nasze zestawy narzędzi.
11. Stawki ustalane indywidualnie zgodnie z doświadczeniem, znajomością języka niemieckiego, możliwością prowadzenia budów itd.
12. Możliwość elastycznych zjazdów do kraju
13. Dodatkowe premie w ramach akcji "Pracownik werbuje pracownika"

Nasza firma zatrudnia obecnie ponad 400 pracowników! Nie zwlekaj... DOŁĄCZ DO NAS i ciesz się stabilną pracą u naszych renomowanych klientów!

Wymagania

- uprawnienia SEP lub dyplom szkolny, czeladniczy itd. (ELEKTRYK)
- certyfikat i/lub dyplom szkolny, czeladniczy (ŚLUSARZ/ SPAWACZ)
- motywacja do pracy
- mile widziane prawo jazdy Kat B (dodatkowe premie)

Prezentacja firmy

Pewna i stała praca w Niemczech ? Tylko z MB-Service !Bezpieczeństwo, st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
100
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna