Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Malarz - Szpachlarz

Nr. ref.: 14/2018

Miejsce pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych na ścianach i sufitach pomieszczeń w budynkach mieszkalnych, biurach, halach,
  • Szpachlowanie, wykańczanie powierzchni ścian i sufitów,
  • Tynkowanie i szlifowanie, przygotowanie ścian do malowania,
  • Możliwa praca na wysokości powyżej 3 metrów.

Wymagania:

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym - mile widziana,
  • Dokładność, sumienność,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Oferujemy:

  • Pracę delegacyjną na terenie Niemiec do końca czerwca-lipca (z możliwością przedłużenia do końca roku),
  • Zakwaterowanie oraz transport na miejsce pracy,
  • Wyposażenie w ubiór roboczy oraz narzędzia,
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie w pełnym wymiarze godzin,
  • Szkolenia pracowników,
  • Wysokie wynagrodzenie.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy