Eterni Norge AS, Norwegia

Norweska Agencja Pracy ETERNI NORGE, a.s. - jedna z największych firm rekrutujących pracowników w Norwegii, poszukuje doświadczonych malarzy do pracy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie powierzchni pod malowanie (szpachlowanie, tynkowanie, gładzenie, gruntowanie, powlekanie).
  • Praca wewnątrz i na zewnątrz budynków

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. ostatnie 3 lata,
  • Doświadczenie w pracy w Norwegii będzie dodatkowym atutem,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Norweski socjalny system
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem.

Malarz / szpachlarz

Miejsce pracy: Bergen , Norwegia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.