Malarz / Szpachlarz / KG

PowerJobs Sp. z o.o.

Alpy Francuskie, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zadania:
  • Malowanie wewnętrze i zewnętrzne
  • Malowanie drewna, płyt kartonowo-gipsowych
  • Przygotowywanie powierzchni do malowania: ściany, sufity boazeria, itp.
  • Praca na rusztowaniach i ruchomych podestach
  • Malowanie wewnątrz wałkiem i pistoletem, tzw. malowanie natryskowe,
  • Malowanie na zewnątrz wałkiem i pędzlem,
  • prace wykończeniowe: montaż płyt KG(doublage).

Wymagania:
  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziana jest znajomość języka francuskiego
  • Dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac
  • Mile widziana osoba z własnym samochodem

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019;
  • umowa o pracę;
  • wynagrodzenie około 1900 euro/netto za 152 godziny tj. około 12,50 netto/godz.;
  • możliwość pracy w nadgodzinach;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami około 2300 -2600 euro/netto/miesiąc;
  • dla osób z j. francuskim dodatek do 100 euro/netto/miesiąc;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro/miesiąc;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie;
  • zapewniona odzież robocza.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie