Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta w Holandii  poszukujemy obecnie pracowników w zawodzie

                     Malarz przemysłowy/piaskarz/metalizator

Zapewniamy;

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- bezpłatne zakwaterowanie i transport na terenie Holandii

- opiekę polskiego koordynatora

Wymagania

- wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane w zawodzie malarz przemysłowy)

- min. 3 lata doświadczenia w zawodzie malarz przemysłowy na obiektach przemysłowych lub stoczniowych

- doświadczeniem w metalizacji(pistolet temiczny)

- umiejętność przygotowania powierzchni, usuwania korozji,  obsługa agregatów

   malarskich

- doświadczenie w przygotowaniu przed malowaniem (piaskowaniem) i w malowaniu

  (spryskiwaczem) będzie ważnym atutem

- znajomość j.angielskiego lub/i niemieckiego będzie dodatkowym atutem

- certyfikat VCA- warunek konieczny

Prezentacja firmy

Industrial Training & Recruitment Company Spółka z o.o. <br/> <br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie