Opis stanowiska pracy

JobSupply Polska Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar ApS Group z Odense w Danii (agencja nr 5437). Jako część BlueCollar ApS działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 11 lat.

Aktualnie dla naszego duńskiego klienta szukamy osoby na nastepujące stanowisko:

Malarz przemysłowy

Miejsce pracy: Hobro, Dania
Możliwość podjęcia pracy od zaraz. Kontrakt 3-miesięczny z możliwością przedłużenia.

Zakres obowiązków:
Przygotowanie powierzchni i malowanie elementów konstrukcji stalowych (belki pod hale, stal czarna). Malowanie natryskowe farbami epoksydowymi.

Oferujemy:
- stawka 134,20 DKK/godz. brutto (możliwość przejścia na nocną zmianę; dodatki zmianowe)
- kontrakt w oparciu o duńską umowę związkową
- kontrakt z możliwoscią przedłużenia
- ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
- dodatek wakacyjny 16,77 DKK (12.5%) do każdej przepracowanej godziny
- mozliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.
- opieka koordynatora
- wypłata wynagrodzenia co 2 tygodnie
- pomoc w zakwaterowaniu (zapewnione przez pracodawcę, koszt wynajmu odciągany z wynagrodzenia)

Wymagania

Wymagamy:
- udokumentowanego doświadczenia zawodowego w charakterze malarza przemysłowego - min. 3 lata (umowy, referencje lub świadectwa pracy)
- znajomości j. angielskiego
- certyfikatu epoxy
- prawo jazdy kat. B i własne auto - duży atut

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S. Specjalizujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis