Malarz / Płytkarz - Glazurnik / Kamieniarz - Brukarz

Personal Expert Sp. z o.o.

Oslo, Kristiansand, Stavanger, zagranica

Opis stanowiska pracy

Personal Expert - ceniony partner w rekrutacji (wpis w rej.nr 8620), poszukuje do pracy na terenie Norwegii doświadczonych:

Malarzy z umiejętnością kładzenia podłóg oraz malowania agregatem.

Płytkarzy - z doświadczeniem wewnątrz i na zewnątrz

Kamieniarzy z umiejętnościami na fasadach oraz w brukowaniu kostką.

Praca dostępna od zaraz na norweskich warunkach w miastach na południu Norwegii (Alesund, Kristiansand, Flekkefjord, Stavanger)
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pakiet socjalny.
Kontrakty na dłuższy termin - co najmniej do końca roku.
Stabilny pracodawca.

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Własny transport do i w Norwegii.
Doświadczenie w zawodzie poparte referencjami.

Prezentacja firmy

Firma Personal Expert specjalizuje się w rekrutacji fachowców z bran... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3-6 m-cy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
wszystkie dodatki norweskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie