Alucrom Sp. z o.o.

MALARZ PIASKARZ

Od: Alucrom Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mirków, 55-095

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Podstawowe

Branża: Praca Praca na produkcji

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.
Naszym priorytetem jest jakość!
Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem i dodatkowymi zleceniami w Szwecji poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko: MALARZ PIASKARZ

Obowiązki:
- konserwacja i zabezpieczania przed korozją słupów oświetleniowych, mostów
i innych powierzchni należących do infrastruktury miasta (malowanie
i piaskowanie);

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość pracy w formie oddelegowania do pracy w Szwecji,
- legalne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość długofalowej współpracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie;

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Malarza – Piaskarza,
- mile widziane doświadczenie w projektach zagranicznych,
- prawo jazdy kategorii B,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Alucrom sp. z o.o. zwanej dalej „spółka”, moich danych osobowych przekazanych w trakcie rekrutacji, dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 Nr. 101 poz. 926 j.t., z pózn. zm). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w tym samym zakresie również w przyszłości w tym samym celu. Oświadczam, że jestem świadomy prawa do wglądu, zmiany i żądania zaprzestania przetwarzania ww. danych. Moje dane osobowe przekazałem spółce dobrowolnie.”