Malarz/Piaskarz

Polstal Sp. j.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie powierzchni do malowania przez piaskowanie,
• Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi.
• Zabezpieczanie oraz malowanie natryskowe konstrukcji stalowych na określoną grubość wg wymagań przy użyciu agregatów hydrodynamicznych.
• Samokontrola jakości powłok lakierniczych.
• Malowanie konstrukcji stalowych różnymi rodzajami farb.

Wymagania

- Wykształcenie zawodowe - mile widziane kierunkowe.
- Konieczne minimalnie roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
- Uprawnienia na wózek widłowy/wymianę butli i obsługę suwnicy z poziomu „0”

Prezentacja firmy

Firma POLSTAL S.J. powstała w marcu 2003 roku w Sosnowcu i od swo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne