Malarz Piaskarz - Wielka Brytania

Human Resources Poland

okolice Belfastu, zagranica

Opis stanowiska pracy

- Przygotowanie powierzchni do malowania.

- Malowanie i piaskowanie/śrutowanie ciągników siodłowych.

Wymagania

- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

- Doświadczenie w piaskowaniu i malowaniu natryskowym elementów metalowych i innych.

- Znajomość języka angielskiego - mile widziana.

- Dyspozycyjność do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Dodatek zmianowy.

- Stałe zatrudnienie na brytyjskich warunkach.

- Darmowe zakwaterowanie.

- Umowa podpisywana przed wyjazdem.

- Pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Budownictwo / Praca na budowie