Opis stanowiska pracy

INTERIMAX International jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MALARZ / PIASKARZ PRZEMYSŁOWY

Miejsce pracy: Francja, region Alp

Rozpoczęcie pracy: 24.08.2015r

Obowiązki:

  • Przygotowanie elementów do malowania, wygładzanie powierzchni, piaskowanie,
  • Malowanie natryskowe lub malowanie proszkowe za pomocą pistoletu automatycznego,
  • Kontrola przygotowanych elementów, poprawki,
  • Praca z pistoletem do malowania natryskowego lub proszkowego oraz przy linii myjącej elementy pod ciśnieniem.

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza/piaskarza,
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego lub angielskiego – warunek konieczny! (do weryfikacji),
  • Dokładność, precyzja, estetyka wykonywanych prac,
  • Kultura osobista oraz brak nałogów,
  • Cierpliwość, zaangażowanie,
  • Podleganie ubezpieczeniu w Polsce min. 30 dni (Umowa o Pracę, Umowa Zlecenie, Urząd Pracy, ZCNA).

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (systematyczne rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1),
  • Opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu,
  • Bezpłatne mieszkanie w dobrym standardzie,
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu.

Prezentacja firmy

Interimax International Sp. z o.o. Sp. k-a. <br/> <br/>INTERIMAX ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie