malarz - piaskarz kontroler jakości

BC Staffzone Sp. z o.o.

glasgow, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:
:malarz piaskarz kontroler Jakości

Praca polega na nadzorowaniu prac malarsko piaskarskich ,ocenie jakości , tworzeniu dokumentacji ,raportów z postępów prac.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
• ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• transport , zakwaterowanie
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego oraz dalszego rozwoju zawodowego

Wymagania

Wymagania:

- min dobra znajomość języka angielskiego
- minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku inspektora jakości
- bardzo dobra znajomość technik malarskich oraz technik piaskowania
- umiejętność w kierowania grupa pracowników
- mile widziane doświadczenie w pracy stoczni itp.

Prezentacja firmy

Potrzebny Ci wykwalifikowany Personel? Nie chcesz tracić czasu na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie