Malarz lotniczy - do przyuczenia lub z doświadczeniem! Od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

  • Przygotowywanie, zabezpieczanie powierzchni malowanych,
  • Mycie części pod gruntownie, malowanie, lakierowanie,
  • Szlifowanie na sucho powierzchni gruntowych i szpachlowych,
  • Malowanie natryskowe na gotowo wyrobów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia zawodowego (preferowane średnie techniczne lub mechaniczne)
  • Mile widziana umiejętności czytania rysunku technicznego i dokumentacji,
  • Orientacji na jakość oraz terminowość
  • Dynamizmu w działaniu, operatywności, zaangażowania
  • Wysokiej motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki finansowe + bardzo bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Zainteresowane osoby zapraszam do przesyłania CV za pomocą przycisku 'Aplikuj'.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 695 060 655. Można również wysłać SMS o treści 'malarz' na wyżej podany numer, a także zapraszamy do naszego biura, przy ul. Wojska Polskiego 2A w Mielcu.

Ta oferta nie jest dla Ciebie?
Poleć ją znajomemu!
A sam zajrzyj na naszą stronę www.adeccopraca.pl i zapoznaj się z naszymi pozostałymi ofertami!

Numer referencyjny: ML/GK/07/18
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.