Opis stanowiska pracy

Praca polega na laminowaniu naczep.

Wynagrodzenie:

9,61 € Brutto na godzine + 8,00 € dodatku mieszkaniowego Netto za kazdy dzien pracy.

Wynagrodzenie zgodnie z taryfą BAP.
Możliwość pracy w nadgodzinach.
Wszyscy pracownicy otrzymują niemiecką umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej .
Mozliwosc pobierania niemieckiego Kindergeldu.
Dla naszych polskojęzycznych pracowników pomoc w jezyku polskim.

Wymagania

Wymagania:
Jezyk niemiecki w stopniu CO NAJMNIEJ dobrym.
Prawo Jazdy i wlasny samochod KONIECZNE.
Minimum 2 lata doswiadczenia w zawodzie.

Prezentacja firmy

Gemeinsam stark! - das ist kein bloßes Versprechen, <br/>sondern ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do 23.12.2016 z mozliwoscia przejscia na czas nieokreslony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
40PLN - 40PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
8,00 € dodatku mieszkaniowego Netto za kazdy dzien pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji