Malarz budowlany

CBA Recruitment

Oslo, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

z doświadczeniem w pracy w Norwegii oraz komunikatywnym językiem norweskim lub angielskim.

Zakres obowiazkόw:
Przygotowywanie powierzchni
malowanie reczne i natryskowe
mycie fasad
malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynkόw
szpachlowanie,

Oferujemy:
Legalna i sprawdzona praca w stolicy Norwegii.
Pomoc w zakwaterowaniu
Możliwość stałego zatrudnienia po okresie prόbnym

Mile widziane
Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz

Proszę się upewnić czy CV zawiera dokładne szczegóły dotyczące przebiegu doświadczenia w Norwegii.

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe i/lub długie doświadczenie w pracy na stanowisku malarza.
Posiadanie norweskiego numeru personalnego (d-nummer/fødselsnummer) – warunek konieczny
Komunikatywna znajomość języka norweskiego lub angielskiego.

Prosimy o dołączenie do CV numerow telefonow do byłych pracodawców norweskich, w celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie.

Prezentacja firmy

CBR jest częścią międzynarodowej grupy CBA Fagformidling z główną siedzi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy