Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta w południowych Niemczech (okolice ULM) kandydatów na stanowiska:

MALARZ BUDOWLANY

Zakres prac
- przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
- wykonywanie prac malarskich różnymi technikami i rodzajami farb
- tapetowanie (Rauhfase oraz tapety tradycyjne)
- praca zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki od 10,00€ brutto/godz. plus 30,00 € netto diety dziennie -zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:
- znajomość NIEMIECKIEGO przynajmniej na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w zawodzie malarz min. 3-5 lat
- wykształcenie zawodowe o podobnym kierunku
- Konieczna jest umiejętność tapetowania

oraz
- dobry stan zdrowia i niekaralność
- elastyczność i umiejętność pracy w zespole
- odpowiedzialne i świadome wykonywanie obowiązków

Mile widziane / Preferowane
- posiadanie samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
8 000PLN - 9 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie